مشاوره رایگان :09936519002

درباره ما

چرا شرکت فناوران پیشرو رهپویان البرز (فپرا)؟

شرکت فپرا با بنیادی مستحکم در سال 1397 و با دورنمایی روشن برای سهولت و افزایش بهره‌وری در کسب و کارها، آغاز به کار کرده است. ما تخصصی عمیق در برنامه‌نویسی سفارشی، طراحی سایت اختصاصی، پشتیبانی شبکه آنلاین و دیجیتال مارکتینگ داریم که هر یک توسط تیم‌های مهندسی مجرب و حرفه‌ای اداره می‌شوند. این تخصص‌ها، وقتی با سیستم هماهنگ و یکپارچه‌ی ما ترکیب می‌شود، منجر به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی می‌گردد که نه تنها نیازمندی‌های فنی شما را برآورده می‌کند، بلکه فراتر از انتظارات شما عمل می‌کند.

تاریخچه شرکت فپرا

ما در سال 1397 با هدف ایجاد تغییر اساسی در نحوه‌ی انجام کارهای فنی و مهندسی تاسیس شدیم. از آن زمان، فپرا در قلب بسیاری از پروژه‌های کلیدی فناوری اطلاعات به عنوان یک پیشگام قدم گذاشته است. با پشتکار، دانش فنی و تعهد به ارزش افزوده، ما به یک نام قابل اعتماد در صنعت تبدیل شده‌ایم.

اهداف شرکت فناوران پیشرو

مقصود ما ساده است: ارتقاء سطح فعالیت‌های مشتریانمان با کمینه‌سازی زمان و افزایش سرعت فرآیندها. ما بهینه‌سازی را در تمامی جوانب کسب‌وکار مد نظر قرار داده‌ایم تا مشتریان ما تنها با انجام فعالیت‌های مهم سازمانی خود بیشترین بهره‌وری را داشته باشند. از این طریق، ما امیدواریم تجربه‌ای بی‌نظیر از رضایتمندی را برای شما به ارمغان آوریم که به واسطه‌ی حمایت‌های حضوری و غیرحضوری به دست می‌آید. درفپرا، ما باور داریم شما لایق بهترین‌ها هستید و ما متعهد به ارائه همان‌ها هستیم.